آموزش اچ‌ تی‌ ام‌ ال برای توسعه کسب و کار آنلاین

اگر به فکر توسعه کسب و کار آنلاین خود هستید، بدون تردید نیاز است که با زبان نشانه‌گذاری اچ تی ام ال آشنا شوید، تا ساختار صفحات وب را بهتر درک نمایید.

رایگان!

آموزش ویژوال استودیو کد برای کارآفرینی آنلاین

اگر تصمیم به کارآفرینی آنلاین دارید، یکی از زمینه‌های که می‌توانید در آن فعالیت نمایید، حوزه برنامه نویسی وب و برنامه‌های کاربردی تلفن همراه است.

رایگان!

دوره آموزش تگ منیجر برای اطلاعات کسب و کار آنلاین

اگر شما مالک یک کسب و کار آنلاین هستید، می‌دانید که اضافه کردن کدهای ابزارهای مختلف مانند گوگل آنالیتیکس یا سرچ کنسول به صفحات سایت، دردسرهای خاص خودش را دارد.

۲۹۰,۰۰۰ تومان

دوره آموزش جاوا اسکریپت برای توسعه کسب و کار آنلاین

اگر صاحب یک کسب و کار آنلاین هستید، بی‌شک نیاز دارید تا با اصول برنامه نویسی در فضای وب آشنا باشید تا بهتر بتوانید فضای تعاملی با خریداران در فروشگاه اینترنتی خود ایجاد نمایید.

رایگان!
دوره آموزش دیتا استودیو برای گزارش کسب و کار
37%
تخفیف

دوره آموزش دیتا استودیو برای گزارش کسب و کار آنلاین

استفاده از داده‌ها، نه تنها باعث بهینه سازی کمپین‌های بازاریابی آنلاین می‌شود، بلکه به بهبود کسب و کار آنلاین نیز کمک می‌کند. بنابراین اهمیت استفاده از آنها در قالب گزارش‌های ساده و قابل درک، کاملا مشخص است.

۱۹۰,۰۰۰ تومان

دوره آموزش سرچ کنسول برای بهبوده نتایج جستجو گوگل

اگر تصمیم به حضور در فضای اینترنت گرفته‌اید، و می‌خواهید کسب و کار آنلاین راه اندازی کنید، نیاز دارید تا در میان نتایج موتور جستجوگر گوگل، جایگاه مطلوبی کسب نماید.

۳۵۰,۰۰۰ تومان
دوره آموزش گوگل آنالیتیکس
35%
تخفیف

دوره آموزش گوگل آنالیتیکس برای تحلیل کسب و کار آنلاین

امروزه، شاهد تغییرات بسیاری در جهان هستیم، به گونه‌ای که حضور در فضای آنلاین قسمت جدایی ناپذیر از فعالیت هر کسب و کار شده‌است.

۵۵۰,۰۰۰ تومان