آموزش اچ‌ تی‌ ام‌ ال برای توسعه کسب و کار آنلاین

اگر به فکر توسعه کسب و کار آنلاین خود هستید، بدون تردید نیاز است که با زبان نشانه‌گذاری اچ تی ام ال آشنا شوید، تا ساختار صفحات وب را بهتر درک نمایید.

رایگان!

آموزش چت جی پی تی برای بهره‌وری کسب و کار

اگر تصمیم به افزایش بهره وری در زندگی حرفه‌ای خود یا بهبود زندگی شخصی تان دارید، چت جی بی تی ابزار مناسبی برای این منظور است.

۴۹۵,۰۰۰ تومان

آموزش گوگل شیت برای ساماندهی اطلاعات کسب و کار

اگر تصمیم به بهبود کسب و کار آنلاین خود دارید، باید اقدام به ساماندهی اطلاعات و تحلیل آنها نمایید که گوگل شیت ابزار مناسبی برای این منظور است.

رایگان!

آموزش ویژوال استودیو کد برای کارآفرینی آنلاین

اگر تصمیم به کارآفرینی آنلاین دارید، یکی از زمینه‌های که می‌توانید در آن فعالیت نمایید، حوزه برنامه نویسی وب و برنامه‌های کاربردی تلفن همراه است.

رایگان!

دوره آموزش تگ منیجر برای داده‌های کسب و کار آنلاین

اگر شما مالک یک کسب و کار آنلاین هستید، می‌دانید که اضافه کردن کدهای ابزارهای مختلف مانند گوگل آنالیتیکس یا سرچ کنسول به صفحات سایت، دردسرهای خاص خودش را دارد.

۲۴۵,۰۰۰ تومان

دوره آموزش جاوا اسکریپت برای توسعه کسب و کار آنلاین

اگر صاحب یک کسب و کار آنلاین هستید، بی‌شک نیاز دارید تا با اصول برنامه نویسی در فضای وب آشنا باشید تا بهتر بتوانید فضای تعاملی با خریداران در فروشگاه اینترنتی خود ایجاد نمایید.

رایگان!

دوره آموزش دیتا استودیو برای گزارش کسب و کار آنلاین

استفاده از داده‌ها، نه تنها باعث بهینه سازی کمپین‌های بازاریابی آنلاین می‌شود، بلکه به بهبود کسب و کار آنلاین نیز کمک می‌کند. بنابراین اهمیت استفاده از آنها در قالب گزارش‌های ساده و قابل درک، کاملا مشخص است.

۱۴۵,۰۰۰ تومان

دوره آموزش سرچ کنسول برای بهبوده نتایج جستجو گوگل

اگر تصمیم به حضور در فضای اینترنت گرفته‌اید، و می‌خواهید کسب و کار آنلاین راه اندازی کنید، نیاز دارید تا در میان نتایج موتور جستجوگر گوگل، جایگاه مطلوبی کسب نماید.

۳۴۵,۰۰۰ تومان