قوانین و مقررات استفاده

فرهیخته گرامی، افتخار ماست که مجموعه کارآفرین‌سایبر را انتخاب نموده‌اید. کارآفرین‌سایبر (cyberpreneur)، در راستای حفظ ارزش‌ها، کرامت انسانی و ارتقاء سطح دانش تخصصی در حوزه کارآفرینی اینترنتی و دسترسی ساده، به‌صرفه و سریع به خدمات آموزشی که از اصول مهم حقوق شهروندی است، اقدام به عرضه خدمات به کاربران در قالب سایت کارآفرین‌سایبر می‌نماید.

تاریخ آخرین به‌روزرسانی صفحه شرایط و قوانین سایت کارآفرین‌سایبر ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ بوده است و فرض بر این است که حداکثر تا ۱۴ روز پس از این تاریخ کاربران سایت آن را مطالعه کرده و از مفاد آن کاملا آگاه هستند.

مجموعه کارآفرین‌سایبر می‌تواند برای ارائه بهتر خدمات خود، نسبت به به‌روزرسانی و ایجاد تغییرات در قوانین و مقررات سایت، با ذکر دقیق تاریخ، اقدام نماید و از کاربران هم انتظار می‌رود نسبت به تغییرات انجام پذیرفته آگاهی کامل کسب نمایند.

سند حاضر قرارداد حقوقی و لازم‌الاجرا بین کاربر سایت و سایت کارآفرین‌سایبر است. سایت کارآفرین سایبر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف­ کننده فعالیت می‌کند. درصورتی‌که کاربر قصد عضویت و استفاده از خدمات سایت کارآفرین سایبر را داشته باشد، لازم است متن شرایط و قوانین استفاده را به نحو کامل مطالعه و سپس اقدام به استفاده از خدمات سایت و یا خرید از آن نماید.

بنابراین، استفاده از سایت کارآفرین سایبر، اقدام به عضویت، اقدام ورود کاربر به وب‌سایت، اقدام خرید کاربر از وب‌سایت و استفاده از سایر خدمات ارائه‌شده، به معنای آگاه بودن از قرارداد و قبول مفاد و شرایط آن است. کاربر همچنین می‌پذیر که رابطه بین سایت کارآفرین سایبر و ایشان توسط این قرارداد سامان داده شود و هرگونه تراکنش مالی و غیرمالی بین طرفین تحت پوشش این قرارداد خواهد بود. لذا درصورتی‌که موادی از این قرارداد یا کلیت آن موردتوافق کاربر نباشد، حق استفاده از خدمات سایت کارآفرین سایبر را به هیچ عنوان ندارد.

عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....
عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....
عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....